O marce

Bullock – buty do zadań specjalnych!

Obuwie oznaczone marką Bullock to produkty zaawansowane technologicznie, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Geneza marki wywodzi się z rynku mody co wpływa na to, że oferowane przez nas buty charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem i dbałością o szczegóły oraz jakość wykonania.

Do produkcji naszych butów taktycznych stosujemy skóry najwyższej jakości wywodzące się z produktów wojskowych i policyjnych. Zastosowane w wielu produktach materiały syntetyczne to innowacyjne rozwiązania parametrami technicznymi i użytkowymi przewyższające skórę naturalną będąc dodatkowo znacznie od niej trwalsze. Wszystkie nasze produkty są w całości wyprodukowane w Polsce z materiałów pochodzących z krajów UE.

W ofercie można znaleźć obuwie damskie oraz męskie zaprojektowane do profesjonalnego użytku zapewniające wymagane od tego typu produktów ochronę i komfort użytkowania. Szczególną uwagę poświęcamy trwałości naszych produktów oraz takim doborze materiałów aby użytkownik  W celu zapewnienia wysokiej jakości naszych wyrobów oraz w trosce o otaczające nas środowisko w zakładzie produkcyjnym wdrożyliśmy Zintegrowany System Zarządzania Jakością oraz Środowiskiem ISO 9001 oraz ISO 14001. Dodatkowo za jakość wytwarzanego przez nas obuwia taktycznego odpowiadają procedury zgodne z systemem zarządzania jakością AQAP – wymagany od dostawców obuwia dla wojsk NATO.